Skip to main content

У Skyline Design ми надаємо наші професійні послуги для житлових та комерційних проектів (таких як ресторани, готелі, круїзні кораблі і т. д.). З більш ніж 30-річним досвідом у виробництві меблів наша дивовижна команда більше 1000 осіб, спільно з нашими сучасними обладнаннями, дозволяють нам налаштувати наші меблі під потреби клієнта за допомогою дизайну, розмірів, матеріалів і обробки.

SKYLINE DESIGN

CONTRACT

Ми супроводжуємо наших клієнтів від початкового проекту до останньої деталі, ставлячи до вашої служби нашу команду дизайну, виробництва та монтажу, а також наш великий досвід у контрактних проектах по всьому світу для досягнення виняткових результатів.

Ми приділяємо особливу увагу розробці наших продуктів з використанням високоякісних матеріалів, які є безпечними для навколишнього середовища і можуть бути 100% вторинно використані.

Сьогодні Skyline Design® є референтом у сфері садових меблів, відомим у всьому світі за якість і дизайн, брендом, який завершує будь-яке зовнішнє середовище, чи то контрактне, чи житлове, надаючи йому ексклюзивності та престижу.

Меблі SKYLINE DESIGN використовуються в дизайні готелів, таких як: RITZ-CARLTON, HYATT, ROYALTON, KEMPINSKI, HILTON, MARRIOTT, MELIA, CLUB MED, INTERCONTINENTAL, BEST WESTERN, HOLIDAY INN.

ПРОЕКТИ

× Звʼяжіться з нами