БЕЗПЕКА ТА ГІГІЄНА

В умовах сьогоднішньої епідеміологічної ситуації кожному з нас слід відповідально підходити до питань безпеки і гігієни, особливо, коли у вас велика сім’я. Правильний догляд за вуличними меблями – один з важливих аспектів, який дозволить захистити рідних і близьких від можливості впливу вірусів і бактерій.

Наші меблі прекрасно почувають себе при дезінфекції та паровій обробці професійною технікою типу KARCHER, адже Skyline Design використовує для меблів синтетичне волокно німецького виробництва Rehau, Viro і Ecolene. Цей матеріал прекрасно витримує негативний вплив навколишнього середовища (опади, ультрафіолет). Волокно, в свою чергу, виготовляється з високоякісного поліетилену HDPE (HIGH DENSITY POLIETILEN) – полімеру, стійкого до різних хімічних і фізичних дій.

Каркас меблів виконаний з алюмінію завтовшки 1,4 – 2,4 мм. На нього наносять спеціальне порошкове покриття, яке не вигоряє на сонці, довговічне та пожежостійке. Це найефективніший захист поверхні, що надає меблям привабливий зовнішній вигляд та володіє  високими рівнем стійкості до ударів та електроізоляційними властивостями.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ