ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК

Навіщо купувати дорогі меблі, якщо можна знайти набагато дешевше? Відповідь проста – через якість. Мало хто з виробників хоче працювати собі на збиток, тому найчастіше вартість товару знижується за рахунок погіршення якості, спрощення технологій та заміни матеріалів на дешеві та менш довговічні аналоги. При цьому зовні продукція може виглядати чудово! Чи варто наводити приклад аналогії з автомобілями?

Іноді ми чуємо, що меблі SKYLINE DESIGN досить дорогі. Але відповідь не просить довго чекати: варто клієнту придбати наші меблі, і він одразу ж розуміє, що наша якість однозначно цього варта.

В чому різниця? SKYLINE DESIGN використовує високоякісне німецьке волокно, яке імітує натуральний ротанг. Матеріал не боїться перепадів температур, впливу вологи, морозу, палючого сонця. Ручне плетіння кожного елементу зроблено з любов’ю та великим трепетом. Всі наші сидіння та подушки пошиті не просто з тканини, а високотехнологічної матерії SUNBRELLA, яка не боїться впливу ультрафіолету, бруду та вологи, чудово миється, дихає та переносить зимове зберігання. Всі металеві елементи меблів виготовлені з алюмінію та покриті надійною порошковою фарбою, яка прослужить довгі роки, залишаючись як нова.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ