Home » НОВИНИ » Як обрати вуличні меблі?
Ви збираєтеся накривати сніданки в своєму саду? А влаштовувати барбекю або сімейні посиденьки біля відкритого вогню? Ми підготували матеріал, який допоможе вам зорієнтуватися у власних потребах і обладнати улюблені куточки на присадибній ділянці.
З настанням довгоочікуваного літа бажання проводити час на відкритому повітрі зростає з кожним сонячним днем. Тому багато хто починає захоплено підбирати меблі та світло для оформлення літніх майданчиків в своїх будинках. Пропозицій і варіантів благоустрою зараз існує маса. Щоб розібратися у всіх нюансах і зробити правильний вибір, ми зустрілися з дизайнером інтер’єрів Наталією Янковською і поставили їй найважливіші питання.
– В темі вуличних меблів в першу дуже важливий матеріал. Для нашої непередбачуваної погоди я рекомендую вибирати предмети, зроблені зі штучного ротангу. Він прекрасно переносить дощі, перепади температури, є стійким до забруднень і не вигорає на сонці. Зона відпочинку поруч з приватним будинком найчастіше представляє собою якусь варіацію вітальні і обідньої зони, тому список меблів тут цілком логічний – диван з глибокою посадкою, пара крісел, журнальний столик і обідній стіл зі стільцями і, звичайно ж, правильне вуличне освітлення.
Щоб витримати єдиний стиль меблів, я раджу обрати одного виробника і укомплектувати всі вуличні зони разом. Для своїх проектів я вибрала Skyline Design – компанія виробляє меблі в різних стильових рішеннях і кольорах, тут лише обідніх столів півтора десятка варіантів: з металевою основою, зі скляною стільницею, столи з натурального тика. До речі, тик – дуже хороший варіант для тих, хто любить природні натуральні матеріали. По-перше, він довговічний, по-друге, з часом темніє і набуває ще благородніший вигляд.
Мені дуже подобаються предмети зі штучного ротангу саме в Skyline Design, сам матеріал максимально схожий на натуральний і, крім цього, для дизайнерів немає обмежень для фантазії – ці меблі можна замовити за власним дизайном!
Якщо біля будинку є басейн, для нього знадобляться шезлонги і парасольки. Парасолі повинні буди складними, ви ж будете прибирати їх на зиму. І бажано з великою площею покриття. У бренду Skyline Design є парасолі, під якими ховатися від сонця можуть чоловік шість одночасно. Просторі присадибні ділянки можна розбити на зони. Наприклад, зона барбекю з навісом, підвісними ліхтарями, столом і стільцями. Окремо зона релаксу з диваном та кріслами.
Якщо захочеться чогось незвичайного, на вулиці можна розташувати ліжко з балдахіном. Боятися, що воно забрудниться чи вимокне під дощем, не варто. Вуличні ліжка від Skyline Design виконані з стійких до перепаду температур матеріалів, подушки і матрац зроблені з використанням унікальної тканини Sunbrella, властивості якої дозволяють без побоювань залишати виріб під дощем: тканина швидко сохне, не вбирає бруд, не вигоряє на сонці.
Ще один предмет меблів, який «проситься» на терасу або в сад, це підвісне крісло-гойдалка. Складаються вони з металевої підстави з надійним кріпленням і затишного «кокона» з подушками. Ажурне плетіння захищає від прямих променів сонця, розбиваючи їх на сотні маленьких промінчиків. В такому кріслі можна читати, пити чай або просто дрімати. Що ж стосується подальшої долі вуличних меблів, то є кілька варіантів.
Варіант для ледачих – залишити на вулиці. Якісні вуличні меблі витримують до мінус 60 градусів за Цельсієм. Під «витримують» я маю на увазі не просто «залишається стояти», а й повністю зберігає свої якості і зовнішній вигляд. Варіант другий – зробити частиною вітальні або гостьової спальні. В цьому випадку предмети варто заздалегідь підбирати, орієнтуючись на інтер’єр будинку. Варіант третій – облаштувати зимовий сад, зараз вони все частіше зустрічаються в заміських будинках. Навіщо прощатися з літом, якщо його можна зберегти в окремому приміщенні?
Підведемо підсумки. Щоб обрати меблі, які якнайкраще підходитимуть саме вам, потрібно зробити наступне:
1. Визначитися з призначенням меблів і конкретними зонами, де вони будуть використовуватися.
2. Переконатися, що виробник гарантує стійкість меблів до впливу механічних пошкоджень, вологи, а також високих і низьких температур.
3. Заздалегідь підібрати меблі і світло в єдиному для всіх вуличних зон стилі.